بلاگ

۲ مطلب در تیر ۱۴۰۰ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

سنگبری اصفهان

اگر در صنعت سنگ بری اطلاعاتی را جمع آوری کرده باشید،میدانید که استان اصفهان قطب سنگبری های کشور می باشد. با وجود شهرک های صنعتی بسیار زیاد مانند:

 • شهرک صنعتی محمود آباد
 • شهرک صنعتی خمینی شهر
 • شهرک صنعتی نجف آباد
 • شهرک صنعتی دولت آباد
 • شهرک صنعتی رضوانشهر

و وجود دیگر شهرک های صنعتی کوچک در سراسر استان متوجه این موضوع خواهید شد.بزرگ ترین شهرک صنعتی کشور ،شهرک صنعتی محمود آباد می باشد.این شهرک با مساحت 700 هکتار دارای بیش از 750 واحد کارخانه و کارگاه سنگبری می باشد. کارخانه سنگبری یونیک نیز در این شهرک قرار گرفته است.   سنگ بری اصفهان  

کارخانه سنگبری یونیک:

در کارخانه سنگبری یونیک که در خیابان 46 شهرک صنعتی محمود آباد قرار گرفته است از سال 1398 با هدف ارائه بهترین سنگ های اسلب از هر نوعی فعالیت خود را آغاز کرده است. اکنون سوالاتی در مورد کارخانه سنگبری یونیک برای شما بوجود آمده است که:

  • سنگبری یونیک در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟
 • محصولات اصلی کارخانه سنگبری یونیک کدام اند؟
 • کیفیت محصولات کارخانه به چه صورت می باشد؟
 • چگونه می توانید با واحد فروش ما ارتباط برقرار کنید؟
 • شرایط پشتیبانی مشتریان چگونه است؟
 • آیا کارخانه سنگبری یونیک صادرات را هم انجام می دهد؟

سنگبری یونیک در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

همان طور که به شما گفتیم کارخانه سنگبری یونیک در زمینه تولید تایل و اسلب سنگ فعالیت گسترده ای دارد.   سنگبری اصفهان  

محصولات اصلی کارخانه سنگبری یونیک کدام اند؟

یونیک انواع مختلفی از محصولات را برای ارائه به شما آماده کرده است. اما تعدادی از محصولات خود را از همان ابتدا در اختیار مشتریان خود قرار داده است.محصولات اصلی کارخانه را اکثرا سنگ های کریستال یا چینی و سنگ های مرمریت و تراونیکس تشکیل می دهند. تعدادی از این محصولات را به شما معرفی می کنیم:

محصولاتی که بالا نام برده شد محصولات اصلی کارخانه سنگبری یونیک بودند. اما یک سری محصولات جدید وارد کارخانه شده اند که برای اولین بار سنگبری یونیک این سنگ ها را در کشور عرضه کرد. نام این سنگ ، سنگ کریستال تاسوس می باشد. که در مورد آن نیز مقاله ای نوشتیم. برای مطالعه بیشتر در مورد سنگ تاسوس روی آن کلیک کنید.  

کیفیت محصولات کارخانه سنگبری یونیک چگونه است؟

سابقه یونیک در زمینه سنگ بری و تعداد مشتریان بسیار زیاد در این مدت کم نشان می دهد که محصولات ما از کیفیت کافی برخوردار اند.اکنون می خواهیم شما را به بهترین کارخانه سنگبری اصفهان دعوت کنیم و به صورت مختصر برای شما توضیحاتی را ارائه کنیم.

 1. کوپ سنگ را در دستگاه ارّه سالنی قرار می دهیم.پس از چند دقیقه به پلاک های سنگ تبدیل میگردد.
 2. پس از آن توری و اپوکسی را به سنگ اضافه می کنیم.( دقت داشته باشید که در این مرحله کیفیت سنگ شما مشخص می شود.که کارخانه سنگبری یونیک همیشه از بهترین مواد برای سنگ های اسلب خود استفاده می کند. که این موجب میگردد تا بهترین سنگ را به مشتریان خود ارائه دهیم.)
 3. پس از آن که توری و اپوکسی اضافه شد، پلاک ها برای خشک شدن به انبار می روند.
 4. پس از خشک شدن پلاک ها در انبار به وسیله جرثقیل سالنی به دستگاه ساب سنگ فرستاده می شوند.
 5. بعد از ساب و صیقل در دستگاه ساب می توانیم آن ها را برای عموم در نمایشگاه واقع شده در قسمتی از کارخانه به نمایش بگذاریم.

برای توضیحات بیشتر می توانید به مقاله کارخانه سنگبری یونیک مراجعه کنید.   سنگبری اصفهان  

چگونه می توانید با واحد فروش ما ارتباط برقرار کنید؟

در کارخانه سنگبری یونیک شما به دو صورت حضوری و غیر حضوری می توانید خرید کنید.

 1. خرید حضوری

در این روش شما به کارخانه سنگبری یونیک تشریف می آورید و انواع سنگ ها را در سالن نمایش می بینید. پس از انتخاب سنگ و مشخص کردن متراژ مورد نیاز خود به دفتر کارخانه می روید تا قرارداد خود را امضا کنید.

 1. خرید تلفنی و غیر حضوری:

شما به صفحه قیمت سنگ می روید و در آن جا از آخرین محصولات موجود در سنگبری یونیک مطلع می شوید. بعد از انتخاب سنگ خود در صفحه قیمت سنگ با شماره مشاورین ما تماس بگیرید.سپس مقدار سنگ را مشخص کنید. مشاورین ما نیز در انتخاب سنگ مورد نظر شما میتوانند به شما کمک کنند. پس از آن قرارداد را برای شما تنظیم می کنند.  

شرایط پشتیبانی از مشتریان چگونه است؟

اگر در اثر حمل و نقل سنگ ها دچار شکستگی یا ترک شوند کارخانه این سنگ ها را برای شما عوض خواهد کرد. یا اگر بخواهید قبل از آن که سنگ توسط کارخانه ارسال شود نوع آن را عوض کنید، این کار را برای شما انجام می دهیم.

*برای اطلاعات بیش تر در این زمینه با پشتیبانی تماس بگیرید.*

 

آیا کارخانه سنگبری یونیک در زمینه صادرات نیز فعال می باشد؟

بله. ما از ابتدای فعالیت کارخانه سنگبری یونیک مانند تعدادی از کارخانه های سنگبری اصفهان فعالیت خود را در زمینه صادرات آغاز کردیم. در حال حاضر سنگ های خود را به کشورهای حوضه خلیج فارس، اروپا و حتی آمریکای شمالی و جنوبی ارسال می کنیم.

سخن پایانی:

اگر به دنبال بهترین ها هستید، به شما توصیه میکنیم که به سایت سنگبری یونیک نگاهی بیندازید. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. در آن جا اخبار جدید سایت سنگبری یونیک را به شما ارائه می دهیم.

 • اطلاعات فناوری
 • ۰
 • ۰

پمپ خوب

فروشگاه پایا گسترش خورشید تابان فروشنده انواع مختلف پمپ از جمله پمپ سیرکولاتور، پمپ شناور و همچنین انواع مختلف تجهیزات استخری می باشد.

تجهیزات استخری

به تجهیزات و وسایلی که برای تمیز نگه داشتن و نگهداری از استخرها و جکوزی ها مورد استفاده قرار می گیرد، تجهیزات استخری گفته می شود. تجهیزات استخری از مهمترین ابزارها برای راه اندازی استخرها می باشند و در حقیقت بدون استفاده از این تجهیزات راه اندازی یک استخر امکان پذیر نیست.

به طور کلی تجهیزاتی که برای ساخت و راه اندازی یک استخر به کار برده می شوند، با توجه به عمق و کاربرد استخرها  با یکدیگرتفاوت دارند. از این تجهیزات برای ساخت انواع استخر و جکوزی استفاده می شود و در دو نوع تجهیزات اصلی و جانبی در بازار موجود هستند. تجهیزات اصلی استخری از تجهیزات ضروری برای ساخت استخرها بوده و در ساخت استخر حتماً باید از آنها استفاده شود ولی تجهیزات جانبی استخر با توجه به کارکرد استخر انتخاب می شوند و استفاده از آنها جنبه تزئینی دارد.

فیلتر شنی استخر

یکی از مهمترین تجهیزات استخری فیلتر شنی است که برای تصفیه آب استخر به کار برده می شود. فیلتر شنی با تمیز کردن آب استخر، ذرات موجود در آب از جمله گل و لای، مواد آلی، باکتری ها و پلانگتون ها را عمیقاً نابود می کند. طراحی فیلتر های شنی معمولاً به شکل استوانه ایی بوده و ستون  این فیلترهای با شن آنتراسیت پر و سپس درون استخر قرار داده می شود. به منظور جلوگیری از گرفتگی لوله های این فیلتر، باید یک لایه  شن  درشت بر روی نازل فیلتر ریخته شود و در مرحله بعدی نیز یک لایه شن ریز روی لایه های درشت قرار می گیرد. از آن جایی که آب از بین ذرات شنی می گذرد، مواد موجود در آب در فیلتر شنی گیر کرده و به این ترتیب آب بدون وجود مواد معلق در فیلتر شنی جمع می شود. گاهی اوقات،  به خاطر جمع شدن مواد معلق موجود آب در داخل فیلتر شنی، فشار آب کاهش پیدا می کند و در این مواقع صافی باید تمیز شود. از فیلتر های شنی در موارد زیادی مانند تصفیه کردن آب استخر ها، آب های سطحی چاه ها و رودخانه ها، فیلتراسیون فاضلاب های انسانی و صنعتی و همچنین تصفیه مصارف خانگی و صنعتی استفاده می شود.

با توجه به این که سطح استخر ها باز است و اگر آب استخر به طور مرتب تصفیه یا تعویض نگردد، آب استخر به خاطر وجود مواد خارجی مانند گرد و خاک و میکروب ها آلوده شده و باعث به وجود آمدن بیماری های پوستی و غیره می شود. در نتیجه تمام استخرهای عمومی به خاطر وجود این مواد خارجی و همچنین میکروب های موجود در آب، باید مجهز به فیلتر شنی باشند.

 برای تمیز کردن فیلترهای شنی روش های مختلفی وجود دارد و یکی از این روش ها این است که ده سانتی متر از لایه بالایی فیلتر باید به طور کامل تعویض شود. روش دیگر برای تمیز کردن فیلتر شنی، شستشوی فیلتر شنی به طور معکوس می باشد. برای شستشوی معکوس فیلتر شنی، ابتدا باید شیر آب ورودی را بست و سپس شیر شستشوی معکوس را باز کرد. از آن جایی که جریان آب به صورت معکوس از پایین به سمت بالا در حرکت است، تمام ذرات از جمله ذرات گل و لای که به فیلتر شنی چسبیده اند، به طورکامل از فیلتر شنی جدا شده و در نتیجه فیلتر به طور کامل تمیز می شود. با به کار بردن  فیلتر های شنی در استخر، آب استخر و جکوزی همیشه تمیز می ماند و همچنین در مصرف انرژی و آب تا حد زیادی صرفه جویی می شود.

کلر زن استخر

دستگاه کلرزن یکی دیگر از تجهیزات استخری است. این دستگاه به یک پمپ برای انتقال کلر و همچنین یک سیستم کنترل کننده برای میزان تزریق کلر به داخل استخر مجهز است. از دستگاه کلر زن در استخرهای خانگی، استخرهای بزرگ و همچنین مخزن های آب شهری استفاده می شود. دستگاه کلر زن یکی از کوچکترین تجهیزات استخری است ولی با توجه به این که آب استخر را تمیز و ضد عفونی می کند، نقش بسیار مهمی در استخر ها ایفا می کند.

در حقیقت دراکسید کلر بعد از کلر یکی از قوی ترین ماده های گند زدایی در صنعت آب و فاضلاب محسوب می شود. در دستگاه کلر زن، از ترکیب کردن کلریدریک اسید و کلریت سدیم، دراکسید کلر ایجاد می شود. مکانیسم این دستگاه از ورود گازهای سمی به محیط جلوگیری می کند و علاوه بر این نسبت به سیستم گاز کلر از ایمنی بیشتری برخوردار است.

پمپ سیرکولاتور

پمپ سیرکولاتور نوعی پمپ است و برای به گردش درآوردن آب گرم در سیستم های گرمایشی صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. این پمپ ها از طریق پمپاژ کردن مایعات در یک مدار بسته به گردش در می آیند. پمپ های سیرکولاتور دارای یک لوله اتصال و همچنین یک شیر یک طرفه هستند و بیشترین کاری که انجام می دهند، به چرخش در آوردن آب در سیستم های گرمایشی هیدرولیک و سیستم های سرمایشی می باشد.

زمانی که آب به سمت بالا حرکت می کند، در اطراف پمپ سیرکولاتور به چرخش در می آید ولی دوباره به محل قبلی خود بر می گردد. در نتیجه، پمپ های سیرکولاتور باید از قدرت کافی برخوردار باشند تا بتوانند آب را در لوله ها انتقال دهند.

 پمپ های سیرکولاتور متشکل از دو بخش الکتروموتور و پمپ آب هستند. موتور الکتریکی که در این پمپ وجود دارد، موجب به حرکت در آوردن پروانه ها شده و در نتیجه آب به سمت بالا حرکت می کند. پمپ های سیرکولاتور سایز بسیار کوچکی دارند و به همین دلیل به راحتی در کنار سیستم لوله کشی قابل نصب هستند.

 پمپ های سیرکولاتور این توانایی را دارند که آب سرد وآب گرم را در رادیاتورها حرکت دهند. علاوه بر این، این پمپ ها برای سیستم گرمایش در کف زمین نیز مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی پمپ های سیرکولاتور از سایز خیلی کوچک تا سایز متوسط به وسیله چرخ های لوله محفاظت می شوند. برای نصب پمپ های سیرکولاتوری که سایز آنها بزرگ تر است، روش لایه ایی استفاده می شود . پمپ هایی که در سیستم های هیدرولیکی بسته مورد استفاده قرار می گیرند، از قطعات چدنی تولید می شوند زیرا چدن ضد زنگ است و به همین دلیل با وجود آب موجود در لوله ها، مانع از زنگ زدگی یا اکسید شدن لوله ها می شود. پمپ هایی که جریان آب در آنها ثابت است، باید از مواد گران تری مانند برنز ساخته شوند زیرا برنز مانع از زنگ زدگی آب در لوله ها شده و علاوه بر این از اکسید شدن آب جلوگیری می کند.

پمپ شناور

پمپ شناور نوعی پمپ آب سانتریفیوژ مستغرق است و بیشتر در زمین های زراعی مورد استفاده قرار می گیرد. این پمپ برای استخراج آب از زیر سطح زمین از چاه های عمیق یا کم عمق استفاده می شود و در حقیقت می توان گفت پمپ شناور برای استفاده در زیر سطح زمین طراحی و تولید شده است. پمپ شناور به عنوان پمپ آبیاری یا پمپ چاه عمیق نیز شناخته می شود. پمپ شناور باید به طور کامل در آب غوطه ور باشد در غیر این صورت نمی تواند به درستی کار کند. پمپ های شناور در دو مدل تک فاز و سه فاز برای مصارف خانگی و صنعتی تولید می شوند. طراحی پمپ شناور به این گونه است که آب را با فشار به سطح زمین می رساند.

پمپ های شناور معمولاً در دو مدل یکپارچه و دو تکه تولید می شوند. در هر دو مدل از این پمپ، الکتروموتور در زیر موتور قرار دارد، به این ترتیب پمپ همیشه در آب قرار دارد. در پمپ های شناور تک پارچه، پمپ از طریق مکش آب از بخش های تحتانی و گذشتن آب از روی الکتروموتور، موجب خنک شدن دستگاه می شود. ولی در مدل های دو تکه، مجرای مکش پمپ قسمت میانی و حدفاصل الکتروپمپ است و برای خنک کردن دستگاه، از گردش آب در داخل الکتروموتور استفاده می شود.  

 

 • اطلاعات فناوری